تاريخ : | | نویسنده : moch-wristwatch

 

 

دایی: با بردن سایپا لیگ را دوباره آغاز کنیم

 

سرمربی تیم فوتبال راه آهن گفت: می خواهیم با پیروزی مقابل سایپا لیگ برتر را دوباره آغاز کنیم.

علی دایی در نشست خبری پیش از مسابقه با سایپا اظهار داشت: بازی فردا خیلی سخت است، من دوران بسیاری خوبی با مجید صالح در تیم بانک تجارت سر کردم و با او همواره هم اتاق بودم. او را دوست دارم، او از مربیان تحصیل کرده مملکت ماست؛ اما فردا به دور از بحث دوستی ما به دنبال ۳ امتیاز هستیم و در این بازی محکوم به برد هستیم. سه چهار بازیکن ما مصدوم هستند که شاید نتوانیم از آنها استفاده کنیم.

وی ادامه داد: بازیکنان ما تمرینات خوبی را انجام دادند و می خواهیم دومین برد این فصل را ه آهن را به دست بیاوریم. در زمین خودمان بازی می کنیم و پیروزی می خواهیم. در هفته های گذشته خوب بازی کردیم اما نتوانستیم ۳ امتیاز را بگیریم اما می خواهیم با یک برد لیگ برتر را دوباره آغاز کنیم.

دایی در مورد اینکه راه آهن ۷ هفته است که پیروز نشده گفت: متأسفانه تیم ما در زدن ضربات آخر بی دقت بود و بازیکنان ما موقعیت های زیادی را از دست دادند اما حرکات تیمی خوبی داریم و سعی کردیم در تعطیلات نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم. با کادری که داریم به آینده بسیار امیدوارم و قطعاً راه آهن در روزهای آینده وضعیت بهتری خواهد داشت.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن در مورد جشن برترین های اخلاقی فدراسیون فوتبال گفت: من از این مسائل خبری ندارم که چه اتفاقی رخ داده است. خوشبختانه یا متأسفانه به خاطر گرفتاری هایی که داشته ام در یک ماه و نیم گذشته کمتر فرصت کردم تلویزیون ببنیم یا مطبوعات را مطالعه کنم زیرا سرم خیلی شلوغ بوده، بنابراین نمی توانم صحبت خاصی در این مورد داشته باشم.

سرمربی پیشین باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا طلبش را از باشگاه پرسپولیس گرفته یا نه، اظهار داشت: هنوز طلبم را نگرفتم اما هفته آینده نماینده ام را به باشگاه می فرستم تا طلبم را بگیریم.

دایی در مورد اینکه چرا راه آهن در گلزنی مشکل دارد و این تیم چرا نمی تواند نتیجه بگیرد، گفت: من چندین بار این مسئله را توضیح دادم تیم ما در ابتدای فصل به خاطر مسائلی که داشت بازیکنانی را جذب کرد که از تیم های سقوط کرده ای مانند پیکان، استیل آذین و... بودند. این بازیکنان عادت به حضور در بالای جدول ندارند و باید این خصوصیت را در تیم راه آهن عوض کرد. راه آهن همواره برای نیافتادن جنگیده است اما قطعاً ما روز به روز بهتر می شویم و در تمرینات نیز برای زدن ضربات آخر بسیار کار کرده ایم. تیم راه آهن در بازی موقعیت های گل زیادی به دست می آورد اما گل شدن به بازیکن و کیفیت آن مربوط می شود.

وی ادامه داد: به نظر من یک گلزن مادرزاد به دنیا می آید و با تمرین کردن این استعدادش را شکوفا می کند. یک فاکتور مهم در گل زدن جاگیری خوب است. خود من همیشه بهترین جا گیری ها را داشتم و جاگیری ها به هوش بازیکن مربوط می شود.

دایی تأکید کرد: اکنون مهاجمان ۲۵ تا ۳۰ ساله با ما کار می کنند؛ اما باید جاگیری ها در سن نوجوانی به آنها یاد داده شود. در شرایط کنونی کار بسیار سخت می شود با این حال من تلاش می کنم مشکل را برطرف کنیم و با مدیریتی که راه آهن دارد موفق شویم. در تیم ما ایمان رزاقی راد فقط دو بازی برای ما انجام داده است زیرا در ابتدای فصل جراحی کرد و پس از بازگشتش دو بازی خیلی خوب برای ما انجام داد اما دوباره مصدوم شد و در تمرینات ۱۰ روزه گذشته او را نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن در مورد اینکه وقفه های لیگ به سود راه آهن است یا به ضرر آن گفت: ما به نفع و ضرر آن کاری نداریم اگر بگویم به نفع مان است هزار تعبیر از آن می شود. بنابراین ما از برنامه پیروی می کنیم و تابع سازمان لیگ هستیم. این برنامه نیز برای تمامی تیم هاست هرچند وقفه در لیگ باعث می شود هم از نظر مالی و یا هر نظر دیگر تیم ها ضرر کنند زیرا در تعطیلات لیگ باید اردو برگزار کنیم که هزینه دارد و همچنین لیگ طولانی می شود و خیلی ایرادهای دیگر.

دایی افزود: فوتبال ما با فوتبال ملی زنده است. مردم عاشق فوتبال ملی هستند و همه ما هم نیز وظیفه داریم به تیم ملی کمک کنیم من سرمربی راه آهن هستم و تابع دستورات فدراسیون فوتبال و با برنامه ای که آن ها به ما می دهند کار می کنیم ما نمی توانیم برای آنها برنامه ریزی کنیم.... / ورزش سهرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.