رقابت داغ آقای گل های لیگ : یک لنگه کفش برای سه نفر

چه کسی آقای گل لیگ برتر خواهد شد؟سه بازی باقیمانده تیمها را دنبال کنید و حدس بزنید

سایت گل - رقابت فونیکه سی ، کریم انصاری فرد و رضا عنایتی برای کسب عنوان آقای گلی لیگ باعث شده تا با وجود اینکه صنعت نفت ، سایپا و صبا نه شانسی برای قهرمانی دارند و و نه خطر سقوط تهدیدشان می کند اما ا دقت نتایج آن ها را دنبال کنیم .

 

 ,فونیکه سی,کریم انصاریفر,رضا عنایتی,اخبار,اخبار ورزشی

 

فونیکه سی - 19 گل: خوشبختی کنار شط

پیروزی آبادانی ها در داربی نفت علاوه بر اینکه باعث شد تا تماشاگران این تیم پس از سه هفته بار دیگر رنگ برد را ببینید یک دستاورد دیگر نیز به همراه داشت. گلزنی فونیکه سی بعد از مدت ها باعث شد تا بار دیگر او به تنهایی در صدر جدول گلزنان لیگ قرار بگیرد. فونیکه که در هفته های اخیر بیشتر گرفتار حاشیه های مختلف شده بود و همین امر سبب شده بود کاستای نظم گرا او را به نیمکت ذخیره ها تبعید کند هر چند در این دیدار نیز از ابتدا در ترکیب صنعت نفت قرار نگرفت اما در 15 دقیقه ای که در بازی بود موفق شد از روی نقطه پنالتی گل دوم تیمش را به ثمر برساند تا علاوه بر اینکه او را به صدر جدول گلزنان برساند زمینه ساز آشتی دوباره او با کادر فنی صعنت نفت شود.

فونیکه هفته آینده در آبادان باید به مصاف استقلالی ها برود. این بازی می تواند انگیزه های او را چند برابر کند. اگر کاستا این شانس را در اختیارش قرار دهد.

 

 ,فونیکه سی,کریم انصاریفر,رضا عنایتی,اخبار,اخبار ورزشی

 

کریم انصاری فرد- 18 گل  : کریم ، اوستای بدشانسی

اما در روزی که فونیکه سعی موفق به گلزنی برای تیمش شد یکی دیگر از اضلاع آقای گلی مجبور شد بازی تیمش را از روی سکوها دنبال کند.او که با گلی که در بازی با پرسپولیس به ثمر رساند خود را به فونیکه سی و عنایتی رسانده بود پیش بینی کرده بود اگر دچار مصدمیت نشوم به آقای گلی فکر می کنم اما شاید او مجبور باشد قید آقای گلی را بزند چرا که درست بعد از این بازی انصاری فرد گرفتار مصدومیت شد تا بازی با ملوان را از دست بدهد. هر چند به نظر می رسد مصدومیت ستاره جوان نارنجی پوشان جدی نباشد و او قادر خواهد بود در دو هفته پایانی در ترکیب تیمش قرار بگیرد اما باید قبول کرد که انصاری فرد جوان کار سختی پیش رو خواهد داشت. او در حالی یک گل از فونیکه سی عقب است که تیمش هفته آینده باید در بوشهر به مصاف شاهینی برود که این بازی برایش حکم مرگ و زندگی دارد و مسلما گل زدن به این تیم آن هم در مقابل هواداران پرشورش کار آسانی نخواهد بود.انصاری فرد در هفته آخر لیگ هم در خانه دوئل جانانه ای را در مقابل فونیکه سی برگزار خواهد کرد. مصاف سایپا و صنعت نفت می تواند تکلیف آقای گل را مشخص کند.

 

 ,فونیکه سی,کریم انصاریفر,رضا عنایتی,اخبار,اخبار ورزشی

 

رضا عنایتی - 18 گل  : قهرمان قهرمانان

اما این مثلث آقای گلی یک ضلع دیگر هم دارد که نباید آن را دست کم گرفت. رضا عنایتی که این روزها زمزمه بازگشت دوباره اش به استقلال بار دیگر به گوش می رسد خیلی دوست دارد که با لقب آقای گل لیگ به این تیم برود تا جواب همه ان هایی را که او را بازیکنی تمام شده می خواندند بدهد. عنایتی که در این هفته نه خودش و نه تیمش موفق به گلزنی نشد چشم به دو هفته پایانی دارد تا شانسش را برای رسیدن به آقای گلی بیازماید. مس کرمان و فجر سپاسی دو تیمی هستند که صبا در دو هفته پایانی به مصاف آن ها خواهد رفت. دو تیمی که بقاء خود در لیگ را تضمین کرده اند و برای رسیدن به امتیاز به آب و آتش نمی زنند و این فرصت خوبی برای مهاجمی است که برای رسیدن به آقای گلی بی تابی می کند.

 

به نظر می رسد در دو هفته پایانی همانگونه که رقابت در صدر جدول برای قهرمانی ، رقابت برای سهمیه چهارم آسیایی و رقابت در انتهای جدول برای بقاء در میان تیم های لیگ داغ است رقابت برای آقای گلی هم باید به ان افزود./گلرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.