احمدی نژاد: بهار غربی و آمریکایی هم در راه است / طرح "دو دولت" را نمی پذیریم

یک حزب 7 یا 8 هزار نفری منسجم شیطانی از صهیونیست ها در حال اداره همه است...با فریاد الله اکبر برادران دینی خود را می کشند...گلایه‌ها از یکدیگر زیاد است اما وقت برای آن باقی است، باید مراقب دشمنان باشیم، مبادا دشمن از در رانده از پنجره وارد شود.

 

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

عصرایران - محمود احمدی نژاد ، رئیس جمهور ، سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه تهران بود. اهم سخنان وی را در زیر می خوانید: 

 

 * انسان در رابطه با شناخت خودش نیز باید امام را بشناسد و برای شناخت باید با قله شناخت  آشنا شویم نه با پایین‌تر و میانه راه.

انسان برای شناخت خودش با چه کسی باید مقایسه شود؟ پایین‌تر یا بالاترها و بالاترها باید با چه کسانی مقایسه شوند؟ همه ناقص هستند جز امام که کامل است. مقایسه با ناقص‌ها انسان را به جایی نمی‌رساند. انسان باید خودش را با کامل و رسیدن به قله کمال یعنی امام معصوم مقایسه کند تا راه به درستی شناخته شود و همه باید نگاه به قله داشته باشند. وگرنه انحراف و سقوط و انحطاط ایجاد می‌شود. چقدر انسان می‌شناسید که یک عمر ریاضت می‌کشند از اقوام گوناگون و مذاهب گوناگون و قدرت‌هایی بدست می‌آورد. به عنوان مثال درون انسانها را می‌خوانند یا طی الارض می‌کنند. اما در مسیر کمال حقیقی به جایی نرسیده اند چرا که به امام نزدیک نشده است.

*اصولا انقلاب عظیم جمهوری اسلامی با همه عظمت خود برپا شده است که بشریت را به امام و حکومت امام دعوت کند. بنابراین ماه رمضان ماه امام است و ولیلة القدر متعلق به امام و تجلی امام است.

*رژیم صهیونیستی انسان‌های ساقط شده ‌ای هستند که فقط به قدرت و ثروت و تسلط بر دیگران می اندیشند و حداقل 400 سال است که عده قلیل صهیونیست ها  جامعه بشری را دچار تلاطم و سنگین‌ترین خسارتها و بعضا جبران ناپذیر کردند. *صهیونیست‌ها از زمانی که بر دولت آمریکا مسلط شدند، همه امور عالم را در اختیار خودشان گرفتند... یک حزب 7 یا 8 هزار نفری منسجم شیطانی در حال اداره همه است، امروز مقابله با موجودیت صهیونیست و رژیم جعلی صهیونیستی در واقع صیانت از حقوق همه انسان‌ها و دفاع از کرامت انسانی و باز کردن راه برای نجات همه بشریت از استعمار، استکبار، فقر و بدبختی‌هاست.

*صهیونیست‌ها کشتن انسان‌ها را جایز می‌شمارند، چپاول ثروت و نوامیس ملت‌ها را تبلیغ و آزاد می‌کنند و آموزش می‌دهند؛ دولت‌های غربی توهین به خودشان را تحمل می‌کنند اما یک انتقاد به رژیم صهیونیستی و اشغالگران را هرگز تحمل نمی‌کنند، تمام جنایات و آدم‌کشی‌های او را توجیه می‌کنند برای آنکه متکی به صهیونیست‌ها هستند، صهیونیست‌ها هزینه تبلیغات آنان را می‌پذیرند.

*( با اشاره به اجلاس مکه) بنده را برای حضور در یک جلسه فوق‌العاده دعوت کردند و گفتند جهان اسلام در و امت اسلامی در خطر است، بیایید چاره‌جویی کنیم و طبیعی بود که ما باید می‌پذیرفتیم و شرکت می‌کردیم، بنده از جانب ملت ایران یک بار دیگر اصل، اساس و فلسفه تأسیس این سازمان را یادآوری کردم، شرایط امروز و ضرورت‌های دوران را تشریح کردم و تحلیل ملت ایران از تحولات جاری را به طور رسمی و کامل در یک تریبون بین‌المللی بیان کردم.

*امروز فریاد ملت‌ها حتی در اروپا و آمریکا برپا است اما فریاد رسی نیست و باید از این یکی به دیگری پناه برد.

*به نظر من دشمنان در تحریک عصبانیت‌ها و ایجاد درگیری درون منطقه‌ای تا حدودی موفق‌ شده‌اند چراکه به راحتی کشتار می‌شود، حتی با فریاد «الله اکبر» برادر دینی خود را به نفع مستکبرین و صهیونیست‌ها می‌کشند، سر می‌برند، گلوله باران و موشک باران می‌کنند... اینها برخی کشورها را به جان هم انداخته‌اند؛ با پول این علیه او، با رسانه این علیه او و با قدرت نظامی او علیه دیگری، بنابراین از هر طرفی که مردم کشته شوند به نفع رژیم صهیونیستی است... دشمنان منافق همه احمق‌ها را در این صحنه فعال کرده‌اند، گفت: من در مکه نیز گفتم : همه باید هوشیار بوده و همه توجه داشته باشند که تامین حقوق مردم یک ضرورت است و منحصر به یک یا چند کشور نیست لذا همه باید تسلیم حق، عدالت و حقوق مردم باشند، به خصوص کشورهای مسلمان باید از این لحاظ پیشتاز باشند چرا که پیامبر اسلام و اسلام عزیز پیشگام این حقوق هستند.

*گلایه‌ها از یکدیگر زیاد است اما وقت برای آن باقی است، باید مراقب دشمنان باشیم، مبادا دشمن از در رانده از پنجره وارد شود و دشمنان جنایتکار دیروز امروز در لباس دوست وارد شود که این فاجعه‌ای است بزرگتر از فاجعه اول است.  مگر نه این است که دولت‌های متوالی آمریکا به صراحت اعلام کرده و می‌کنند که به حفظ رژیم صهیونیستی متعهد هستند بنابراین باید آگاه باشیم و غفلت از دشمنان فرصت دادن به دشمن برای سلطه در منطقه است.

* آنها یک روز شعار از نیل تا فرات سرمی‌دادند و حتی برای فارس و شیراز و ایران هم ادعاهایی کرده بودند که یعنی به همه جهان نظر داشتند. اما افشا شدند و زیر سؤال رفتند و ملتها حرکت کردند.

* امروز آنها دست به طراحی بسیار پیچیده و فریبنده «تشکیل دو دولت» زدند و در حالی که صهیونیست‌ها غده سرطانی در سرزمین فلسطین بماند در آینده‌اش همان آش و همان کاسه است...حتی اگر 90درصد در دست فلسطینی‌ها باشد و صهیونیستها در 10درصد مناطق اشغالی بمانند و مستقر شوند، باز هم خطر است چرا که ایده دو دولت فرصت تاریخی برای بازسازی صهیونیست‌هاست. پذیرش دو دولت به معنای برباد رفتن 100سال مقاومت است و هرکس آن را بپذیرد باید بداند که در خط ملتها نیست و در نقطه مقابل ملتها قرار دارد.

* همه باید مراقب باشند که یکباره نیروهای ناتو مدعی حقوق ملتها و آزادی نشوند چرا که عدالت و آزادی با گلوله اجنبی و نیروهای ناتو مستقر نخواهد شد.شاید با حضور نیروهای ناتو جابه‌جایی در قدرت اتفاق بیفتد اما استقرار و حقوق اساسی ملتها حتما با حضور اجنبی محقق نخواهد شد.

*غربی‌ها بدانند و گوش‌هایشان را باز کنند بهاری که گفتند فقط عربی نیست بلکه آغازش عربی است و بهاری بشری و انسانی در راه است و بهار غربی و آمریکایی هم در راه است و به لطف خدا به زودی برپا خواهد شد. غربی‌ها بدانند که اگر به این نصیحت توجه نکنند به زودی زود دست قدرت ملتها که تجلی قدرت خداست آنها را به زیر خواهد کشید.

(در انتقاد از عدم پایبندی رئیس جمهور آمریکا به شعار تغییر) : آن آقا گفت من می‌خواهم تغییر دهم و طوری گفت که همه تصور کردند سیاست‌های آمریکا و سیاست‌های داخلی آنها در رابطه با ملتها تغییر می‌کند. اخیرا آمد گفت منظورم از تغییر اتفاقاتی است که در خاورمیانه می‌افتد اما ما به آنها می‌گوییم که به نفع آنهاست صهیونیستها را کنار بزند و مستقل عمل کنند و حقوق ملتها را به رسمیت بشناسند و منافع ملت خود را در چاچوب مرزهای جغرافیایی خود پیگیری کند.

*به زودی زود ملتها تکلیف صهیونیست‌های غاصب در فلسطین را یکسره خواهند کرد...غربی‌ها دنبال خاورمیانه جدید هستند و ما هم به دنبال خاورمیانه جدید هستیم که حتما شکل می‌گیرد ولی به لطف خدا و یاری ملتها در این خاورمیانه جدید اثری از آمریکا و صهیونیستها نخواهد بود.

*روز روشن ملتها در راه است و حکومت صالحان به دست مصلح کل و عاشق واقعی انسانها با همراهی حضرت عیسی و با اراده همه ملتها برپا می‌شود. همانطور که کمونیسم رفت نظام سرمایه‌داری هم می رود و صهیونیستها نیز خواهند رفت و سلطه آمریکا در هم می‌شکند و قدس آزاد می‌شود./عصرایران

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.