تاريخ : | | نویسنده : moch-wristwatch

 

 

 

 

بامداد دیروز یك دستگاه خودروی ماكسیما از پل چمران در تهران سقوط كرد.یك دستگاه خودروی ماكسیما كه از مسیر شرق به غرب بزرگراه همت در حال حركت بود، پس از برخورد با گاردریل پل چمران از بالای پل سقوط كرد.

مركز فرماندهی كنترل ترافیك پلیس راهور تهران با تایید این خبر در رابطه با جزئیات آن اظهار كرد: این حادثه در ۵۵ دقیقه بامداد امروز به پلیس گزارش شد.

وقوع این حادثه به دلیل عدم كنترل وسایل نقلیه ناشی از ناتوانی راننده به علت سرعت غیرمجاز خودرو گزارش شده است. این حادثه ۲ مجروح به دنبال داشت.

گزارش دیگری حاكی است یك دستگاه خودرو وانت بار هم بامداد دیروز از روی پل بزرگراه همت سقوط كرد و دو سرنشین آن بشدت مصدوم شدند. این خودرو وانت بار در مسیر غرب به شرق بزرگراه همت در حركت بود كه به علت نامعلومی از مسیر خود منحرف شد و پس از برخورد با گاردریل كنار مسیر به بزرگراه چمران سقوط كرد.

این حادثه در ساعت ۴ بامداد دیروز به ستادفرماندهی آتش نشانی تهران گزارش شد و آتش نشانان ایستگاه ۴۳ به محل حادثه اعزام شدند.

شاهرخ سركان چرخ، فرمانده آتش نشانان اعزامی به این عملیات، گفت: آتش نشانان پس از رسیدن به محل موردنظر از خروج بنزین خودرو جلوگیری كرده و با قطع برق باطری از بروز جرقه و انفجار احتمالی پیشگیری كردند.

وی با اشاره به این كه امدادگران اورژانس، مصدومان را به مراكز درمانی منتقل كردند و با آمدن جرثقیل راهنمایی و رانندگی خودرو به پاركینگ انتقال یافت، افزود: علت این حادثه از سوی عوامل راهنمایی و رانندگی اعلام خواهد شد.... /جام جم آنلاین

 

 

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.