عصر ایران ـ یکی از نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری سال 2008 آمریکا که روز یکشنبه بوش را برای دستیابی به راه حلی نهایی به منظور مذاکره مستقیم با ایران "شکست خورده" توصیف کرد، امروز در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی این کشور تصریح کرد از موضع فعلی خود عقب نشینی نخواهد کرد.

به گزارش عصر ایران (asriran.com)، جان ادواردز، دیروز در مصاحبه با خبرگزاری "آسوشیتدپرس"، سیاست فعلی بوش را برای دوری از ایران، بزرگترین اشتباه سیاست خارجی او توصیف کرد و گفت: اشتباهی که بوش مرتکب شده، بزرگترین خطای استراتژیک او محسوب می شود.

وی افزود: ابزاری در دست داریم که می توانیم مسایل ایران و عراق را به راحتی حل کنیم و از آن جمله تهیه سوخت اتمی موردنیاز تهران و حمایت همه جانبه مالی از آن است.

 یک روز پس از انتشار این شبکه تلویزیونی سی. بی. اس آمریکا به سراغ وی رفت و از او پرسید: آیا موضع او نیز همانند هیلاری کلینتون در قبال ایران ممکن است تغییر کند یا خیر؟  که وی  گفت: سیاست جنگ از دید من نتیجه ای در بر ندارد زیرا از راه اقتصاد می توانیم به نتایج بهتری برسیم.

این سناتور سابق کارولینای شمالی افزود: پیشنهاد من در هیچ مقطعی تغییر نخواهد کرد و در هر محفلی که باشم، باز از موضعی که اتخاذ کرده ام عقب نشینی نخواهم کرد.

گفتنی است هیلاری کلینتون تا قبل از حضور در لابی صهیونیست های مقیم آمریکا، مذاکره مستقیم با ایران را تنها راه پایان دادن به تنش 28 ساله بین تهران و واشنتگتن می دانست اما زمانی که وی در این جمع حضور یافت، استفاده از گزینه نظامی علیه کشورمان را نیز به نسخه خود اضافه کرد.

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.