واحدهای عملياتی قرارگاه حمزه سيدالشهداء در عمليات تعقيب و انهدام اشرار پژاک در منطقه شمال غرب کشور سه نفر از فرماندهان ضدانقلاب، از جمله «آفات» فرمانده منطقه شمال غرب اين گروهک را به هلاکت رسانند.

به گزارش ايسنا، رزمندگان نيروی زمينی سپاه در يک عمليات غافلگيرانه و با استفاده از اقدامات اطلاعاتی دقيق، يک تيم از عناصر پژاک که قصد ناامن‌سازی و انجام عمليات خرابکارانه در منطقه را داشت به دام انداختند و به طور کامل منهدم کردند.

فرمانده قرارگاه حمزه سيدالشهداء با تشريح جزئيات اين عمليات گفت: در اين درگيری که در ساعت ‌٥٠/١٦ بعد از ظهر دوشنبه هفتم اسفندماه در منطقه عمومی «صومای براروست» به وقوع پيوست سه نفر از فرماندهان گروهک ضدانقلاب پژاک که از سوی بيگانگان و دشمنان اسلام مأموريت‌های مختلفی در جهت برهم زدن امنيت شمال غرب کشور به عهده داشتند، کشته و جنازه‌شان به دست يگان‌های عملياتی خودی افتاد.

وی افزود: به دنبال کشته‌شدن اين فرماندهان در اسناد کشف‌شده به‌جامانده از اشرار طرح‌های عملياتی آن‌ها برای ايجاد ناامنی در منطقه شمال غرب لو رفت.

سردار حسن رستگارپناه تصريح کرد: در جريان يورش رزمندگان نيروی زمينی سپاه به اشرار تعداد زيادی از مزدوران پژاک نيز زخمی و در منطقه مخفی شده‌اند که عمليات گسترده کاوش برای پيداکردن آن‌ها و پاک‌سازی کامل منطقه از لوث وجود عناصر ضدانقلاب ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: رزمندگان اسلام در اين عمليات علاوه بر واردآوردن ضربات مهلک به نيروهای گروهک پژاک، بخش عمده‌ای از تجهيزات و امکانات اشرار را به غنيمت گرفتند.

فرمانده قرارگاه حمزه سيدالشهداء اظهار داشت: در جريان عمليات رزمی چند روز گذشته در منطقه شمال غرب، افراد ضدانقلاب متحمل ضربات سهمگين و سنگينی شدند و سازماندهی اين گروهک به هم ريخت.

وی گفت: آفات که در ميان مزدوران وابسته پژاک به دکتر آفات مشهور بود و جنازه‌اش همراه ساير معدومان در صحنه درگيری به جا مانده، مسوول منطقه شمال غرب و مسوول قبلی قرارگاه پژاک بود. وی مسووليت چند عمليات خرابکارانه در منطقه و ايجاد رعب و وحشت ميان مردم شهيدپرور را به عهده داشت.

فرمانده قرارگاه حمزه سيدالشهداء افزود: آفات اين بار با هوشياری نيروهای خود در کمين رزمندگان پرتوان قرارگاه حمزه سيدالشهداء گرفتار شد و قبل از طراحی و انجام عمليات خرابکارانه و ايجاد ناامنی در منطقه به هلاکت رسيد و بار ديگر توطئه‌های دشمنان اسلام با رشادت رزمندگان اسلام خنثی شد.

وی در پايان يادآور شد: عمليات يگان‌های قرارگاه حمزه سيدالشهداء تا پاک‌سازی کامل منطقه از اشرار وابسته به استکبار جهانی و بيگانگان ادامه خواهد داشت.

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.