يك زنداني پس از آزادي به جعل ماهرانه امضاي شخصيت‌هاي بلند مرتبه ايران دست زد تا از مراكز خيريه كلاهبرداري ميليوني كند.

اين مرد جاعل در حالي كه نامه‌اي در دست داشته و در آن خود را پدر كودك بيماري معرفي مي‌كرد به فريب مسوولان اين مراكز مي‌پرداخت.بنا بر اين گزارش، چندي پيش ماموران آگاهي ناجا در جريان كلاهبرداري‌هاي زنجيره‌اي مردي قرار گرفتند كه از احساسات انسان‌دوستانه مراكز مختلف در سطح ايران سوءاستفاده مي‌كرد.

در تجسس‌هاي پليسي مشخص شد، مرد جوان در همه جا خود را «مظفر» معرفي كرده است و با جعل دست خط و امضاي شخصيت‌هاي سياسي و اجتماعي به نهادها و ارگان‌هاي دولتي و خصوصي رفته و كمك‌هاي مالي مي‌گيرد.

كارآگاهان در تحقيقات خود دريافتند، مرد جاعل از امضاي ائمه‌جمعه، هيات رئيسه، نمايندگان مجلس و دفتر رياست جمهوري براي نقشه ماهرانه‌اش استفاده مي‌كند و به راحتي از موسسات خيريه، كميته امداد امام خميني (ره)، آموزش و پرورش، امور عشاير، فرمانداري و موسسات ديگر به بهانه گرفتاري شديد مالي و بيماري كودكش، پول گرفته و كلاهبرداري مي‌كند.

در شاخه ديگري، تيم تحقيق با در اختيار داشتن سرنخ‌هايي از مرد كلاهبردار به اقدامات رايانه‌اي در خصوص زندانيان دست زدند و پي بردند مظفر،‌ پيش از اين كلاهبرداري‌ها ، 10 بار به خاطر سرقت، جعل و كلاهبرداري روانه زندان شده است و هم‌اكنون نيز تحت حكم حبس قرار دارد.

سرهنگ قاسمي – رئيس اداره اجتماعي پليس آگاهي ناجا، با بيان جزئيات اين پرونده گفت: «مرد زنداني بيشتر در مراكز استان‌ها نقشه تبهكارانه‌اش را به اجرا مي‌گذارد و هم‌اكنون پليس برنامه‌اي براي آگاه‌سازي مراكز عام‌المنفعه در دستور كار خود قرار داده است تا در صورت مراجعه كلاهبرداري با همان نام مظفر به آنان، ابتدا صحت ادعاهاي وي بررسي سپس نزديك‌ترين مركز پليس را در جريان قرار دهند.

به گزارش تهران امروز، پليس آگاهي ناجا، اين جاعل كلاهبردار را كه سرنخ‌هايي از خود بر جاي گذاشته است، تحت تعقيب قرار داده‌ و قدم به قدم او را دنبال مي‌كنند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.