تاريخ : | | نویسنده : moch-wristwatch


دختري که يک ساعت پس از آشنايي با پسري جوان حاضر شده بود به عقد او درآيد دو ماه بعد از ازدواج براي جدايي از شوهرش راهي دادگاه خانواده شد.

به گزارش اعتماد،  اين زن جوان که رويا نام دارد درباره علت درخواست طلاق خود به قاضي شعبه 28 دادگاه خانواده گفت؛ ظاهر و قيافه هميشه براي من خيلي اهميت داشت و هيچ چيز به اندازه ظاهر زيبا و قيافه جذاب يک پسر مرا جذب نمي کرد. در مورد مهرداد هم همين اتفاق افتاد.

من براي مسافرت به منزل خاله ام در تهران آمده بودم. از آنجا که خاله ام آرايشگر بود من را هم با خود به آرايشگاهش مي برد. يکي از روزهايي که در آرايشگاه نزد خاله ام بودم پسر يکي از مشتريانش زنگ زد و مي خواست با مادرش صحبت کند. ظاهراً به شوخي از خاله ام خواسته بود تا دختري را براي ازدواج به او معرفي کند خاله ام هم گوشي را به من داد تا با وي صحبت کنم. من هم بلافاصله پس از صحبت تلفني با مهرداد قرار گذاشتم، وقتي همديگر را ديديم و حدود يک ساعت با هم صحبت کرديم از هم خوش مان آمد. مخصوصاً من که عاشق تيپ و ظاهر مهرداد شده بودم.

وي در ادامه گفت؛ همان جا در همان صحبت هاي اوليه تصميم گرفتيم با هم ازدواج کنيم. من هم موضوع را به خاله ام اطلاع دادم و قرار شد هر چه زودتر براي عقد به محضر برويم. آنقدر من مسحور قيافه و ظاهر و حرف هاي زيباي مهرداد شده بودم که هيچ تحقيقي راجع به خود او و خانواده اش نکردم و فقط مي خواستم هر چه زودتر با او ازدواج کنم.

رويا در حالي که از اين ازدواج عجولانه اظهار ندامت مي کرد گفت؛ پس از مدتي که از عقدمان گذشت فهميدم همه چيزهاي به ظاهر زيبايي که من به اميد آنها با مهرداد ازدواج کرده بودم فقط يک سراب است و شوهرم معتادي تزريقي است. حتي پس از فهميدن اين موضوع خانواده شوهرم هيچ حمايتي از من نکردند و من را به حال خودم رها کردند. من در اين شهر جز خاله ام کسي را ندارم. قصد دارم از مهرداد طلاق بگيرم و به شهرمان باز گردم. بنابر اين گزارش قاضي عموزاده- مسوول رسيدگي به پرونده- تصميم گيري در اين باره را به آينده موکول کرد.

 رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت مربوط به قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.