تاريخ : | | نویسنده : moch-wristwatch

 
دو گزينه براي حداد

در حالي که اصولگرايان در بحث هاي رسانه يي بر رسيدن به وحدت تاکيد مي کنند، شنيده هاي ما حاکي از آن است که عدم توافق روي سرليست اصولگرايان موجب واکنش هايي در درون اين مجموعه شده است. در حالي که از غلامعلي حدادعادل به عنوان سرليست اصولگرايان سخن به ميان مي آيد که وي خود را براي انتخابات رياست جمهوري دور بعد آماده مي کند. برخي از اصولگرايان بر اين باورند که حدادعادل بايد از رياست مجلس يا رياست جمهوري يکي را انتخاب کند.

علت ترک سفير

 شنيديم علت برکناري سفير قبرس در ايران اقدامات غير قانوني وي در تهران، فروش غير قانوني ويزا، رفت و آمد با کلاهبرداران و... بوده است.

کارت تردد تابستاني دانشجويان

گفته مي شود در برخي دانشگاه هاي پايتخت از جمله پلي تکنيک عبور و مرور دانشجويان با ارائه کارت ويژه سبز رنگ تردد امکان پذير است. فقط آن دسته از دانشجويان مي توانند در ايام تابستان وارد محيط دانشگاه شوند که کارت هاي ويژه سبزرنگ براي آنان صادر شده باشد و ساير دانشجويان اجازه ورود ندارند. علت اين اقدام مديريت دانشگاه روشن نيست.

لاريجاني رئيس جلسات اصولگرايان

 شنيده شد اداره جلسات شوراي 6«5 اصولگرايان بر عهده علي لاريجاني است و علت اعلام نشدن نام جمع 5 نفره حضور وي در اين شورا است.

مقايسه نوري خاتمي و احمدي نژاد

مرکز مطالعات استراتژيک رياست جمهوري در اولين شماره نشريه اين مرکز، نظريات اين مجموعه در رابطه با جريان شناسي سياسي کشور را منتشر کرد. نويسنده سرمقاله «برداشت اول» که يکي از دبيران سايت هاي نزديک به دولت نيز هست، معتقد است جريانات سياسي کشور به دو سمت متفاوت کشيده مي شوند و بر اين اساس مي توان آنها را تقسيم بندي کرد. يک بخش به سوي «نور» حرکت مي کنند که احمدي نژاد «نماد» اين بخش است و بخش ديگر به سوي «ظلمت» و غرب در حرکتند که نماد آنها هم «خاتمي» است. نشريه برداشت اول در زمان رياست جمهوري خاتمي به صورت محدود براي استفاده مسوولان منتشر مي شد که در دور جديد ضمن تغيير شيوه انتشار آن چاپ آن به صورت گسترده در چاپخانه روزنامه ايران و مسووليت آن نيز به «ذاکر اصفهاني» واگذار شد.

 رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت مربوط به قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.