تاريخ : | | نویسنده : moch-wristwatch


در پی انتشار مصاحبه سید حسن خمینی و نقدهایی که برخی رسانه ها بر آن وارد کردند ، سایت رجا نیوز که نزدیک به دولت است ، در تحلیلی منطقی از کسانی که حرمت بیت امام راحل (ره) را پاس نمی دارند انتقاد کرد و نوشت: ... سید حسن خمینی فرزند ارشد یادگار امام که همینک تولیت حرم مطهر امام و همچنین ریاست موسسه حفظ و نشر آثار امام را برعهده دارد در سالیان گذشته تلاش نموده است از افتادن در دام جنجالهای رسانه ای احتراز کند و هم از این روست که همواره مورد احترام همگان بوده است.

  او در مصاحبه تفصیلی با هفته نامه ای که توسط همکاران دیروز گنجی اداره می شود، به بخشی از دیدگاه حضرت امام اشاره کرد  و گفت که دیدگاه حضرت امام(ره) مبتنی بر عدم دخالت نظامیان در منازعات سیاسی بود. چاپ این مصاحبه با سخنان فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همزمان گردید که خواستار صیانت از اصول انقلاب شده بود. این همزمانی با شیطنت رسانه های وابسته به دوستان سابق گنجی به مثابه حمایت وی از یک جریان سیاسی و علیه فرمانده سپاه منعکس گردیده بود.

  این درحالیست که با توجه به فاصله زمانی انجام مصاحبه تا ارائه این هفته نامه در باجه های روزنامه فروشی به طور قطع می توان گفت آن مصاحبه پیش از سخنان سردار جعفری بوده است؛ در عین حال روزنامه های تندرو طیف اصلاح طلبان افراطی تلاش نمودند سخنان حاج سید حسن خمینی را در فضاسازی های سیاسی خود مورد سوء استفاده قرار دهند .

از سوی دیگر متاسفانه یک سایت اینترنتی نیز در واکنش به این جوسازی رسانه ای دست به کاری زشت تر زد و با چشمان بسته واکنش جاهلانه ای بروز داد که باب ناصواب هتک حرمت خانواده محترم حضرت امام را گشود.

ناگفته پیداست که در منطق حکومت اسلامی ،نه خانواده بنیانگذار انقلاب و نه خانواده هیچ مقام دیگری، مصونیتی در برابر  ارتکاب خطا ندارند ، کما اینکه حضرت امام(ره)،خود، نوه خاطی شان را از منزل راندند و برای او مصونیتی قائل نشدند و حتی در برابر شکایت یک شهروند از شخص ایشان - علی رغم اینکه صورت شکایت نیز مضحک بود-  برای خود مصونیت قائل نگردیدند و برای کسب رضایت او تلاش کردند؛ اما این بدان معنا نیست که امروز اصولگرایان گرفتار بازي رواني کسانی شوند که دیروز خواستار فرستادن اندیشه امام به موزه های تاریخ شده بودند و امروز مدعی حمایت از خانواده امام!

یادگاران امام تا زمانی که اندیشه امام را پاس بدارند( که امروز نیز اینگونه است) بی شک محبوب قلوب ملتند و اصولگرایان بنا به اقتضاي اصولگرايي در خط مقدم حفظ حرمت آنها خواهند بود.

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.