تاريخ : | | نویسنده : moch-wristwatch

فیلم سنتوری به کارگردانی داریوش مهرجویی و بازی بهرام رادان، توانست در بیست و ششمین جشنواره فیلم فجر نامزد جوایز بسیاری باشد. این فیلم به اعتقاد بسیاری از منتقدین و سینماگران بهترین فیلم داریوش مهرجویی است. با تمام این تعاریف، سنتوری هنوز نتوانسته اجازه اکران عمومی را بگیرد. این در حالی است که سی دی های قاچاق فیلم با کمترین قیمت در سطح شهر به فروش می رسد. این را می توان یک ور شکستگی بزرگ برای تهیه کننده فیلم به حساب آورد.

در همین خصوص، مرتضی شایسته رئیس اتحادیه تهیه کنندگان فیلم، در گفتگو با خبرنگار«فردا » گفت: بهترین زمان برای اکران هر فیلم، همان موقع مشخص خودش می باشد. اگر فیلم در زمان معمول خودش اکران عمومی شود، این مشکلات پیش نخواهد آمد. فیلم سنتوری غیر از تهیه کننده در دست افراد دیگری هم بوده که طی رفت و آمدها به سرقت رفته و توزیع شده است.

وی در ادامه افزود: اگر اجازه اکران فیلم را الان هم بدهند جلوی ضرر بیشتر گرفته می‌شود.

رئیس اتحادیه تهیه کنندگان در پاسخ به چگونگی جبران ضرر تهیه کننده فیلم گفت: از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست کرده‌ایم که خسارات وارده به تهیه کننده فیلم محاسبه و پرداخت شود.

وزارت ارشاد باید پیش بینی لازم را در این جور موارد داشته باشد و بودجه‌ای برای آن در نظر بگیرد که از این بودجه خسارت وارده به تهیه کننده جبران و پرداخت شود.

شایسته در ادامه گفت: بهتر است به جای تمام صحبت‌ها پرسیده شود که چرا این فیلم تا امروز اکران نشده که حالا مجبور باشیم ضرر یک تهیه کننده را جبران نماییم.

وی با بیان اینکه دلیل اکران نشدن فیلم را باید از مسئولین سینما جویا شد گفت: یکی از دلایل اکران نکردن فیلم ، مناسب ندانستن زمان بود و تصمیم بر این شد که اکران فیلم به زمان مناسب ارجاع شود. زمانی هم به بهانه نداشتن مجوز برای صدای محسن چاووشی فیلم را اکران نکردند. دست اندر کاران فیلم نیز صدای این خواننده را برداشتند و در فیلم الان فقط صدای خود رادان است. تا امروز، تمام بهانه‌ها برای جلوگیری از اکران عمومی فیلم بهانه‌های واهی بیش نبوده است.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.