رئيس جمهور با بيان اينكه راهپيمايي 22 بهمن نشان همدلي ملت ايران براي پيشبرد اهداف و حقوق خود به صورت مقتدرانه است، گفت: هيچ قدرتي نمي‌تواند پيروزي‌هاي ملت ايران را ناديده بگيرد.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور عصر امروز دوشنبه پس از ديدار با سفرا و روساي نمايندگي‌هاي كشورهاي خارجي در ايران در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به پيروزي انقلاب اسلامي و حضور ميليوني مردم در راهپيمايي‌هاي 22 بهمن اظهار داشت: راهپيمايي 22 بهمن ماه حركت كمال‌جويانه ملت ايران براي استقلال، سلامت موجوديت و حفظ منافع ملي است.

وي با بيان اينكه راهپيمايي مي‌تواند يك ملت را 20 سال جلو ببرد و موانع سنگين را از راه بردارد، تاكيد كرد: براي اينكه به قله‌هاي كمال و پيشرفت برسيم نيازمند تلاش و مجاهدت هستيم و ساده‌ترين راهي كه ملت ايران براي نشان دادن اين تلاش‌ها انتخاب كرده‌ حضور در راهپيمايي است.
احمدي‌نژاد با بيان اينكه راهپيمايي ستون‌هاي اساس استقلال و عزت نظام را محكم مي‌كند، تاكيد كرد: موجوديت جمهوري اسلامي از همين راهپيمايي‌ها است؛ چرا كه راهپيمايي جلوه اي حيات و زيبايي ملت ايران است.
رئيس جمهور با بيان اينكه انقلاب اسلامي حركت و روش جديدي در جهان بود، بيان داشت: راهپيمايي 22 بهمن و حضور مردم در اين راهپيمايي روشي است كه در مجموع كم هزينه و بسيار پر بار است و نشان دهنده امواج گسترده انساني و پاك ملت ايران است.
احمدي‌نژاد با بيان اينكه راهپيمايي 22 بهمن نشان همدلي ملت ايران براي پيشبرد اهداف و حقوق خود به صورت مقتدرانه است، گفت: هيچ قدرتي نمي‌تواند پيروزي‌هاي ملت ايران را ناديده بگيرد.
وي با اشاره به اينكه انقلاب اسلامي در طول 30 سال گذشته فراز و نشيب‌هاي مختلفي داشته اما از اقتدار آن كاسته نشده است، تصريح كرد: انقلاب اسلامي توانسته است از خطرات بزرگ به سلامت عبور كند و رمز اين پيروزي‌ها همبستگي و پيوند با خدا راه پيامبر و خط ولايت است.
احمدي‌نژاد با بيان اينكه امروز در يك نقطه عطف تاريخي هستيم و انديشه‌هاي ستيزجو و خودخواهانه ديگر در جهان قابل احترام نيستند، تاكيد كرد: اين انديشه‌ها در آستانه افول قرار گرفته‌اند و راه ملت ايران به عنوان راه نجات بخش و اطمينان آفرين شناخته شده است.
رئيس جمهور گفت: تحول در دنيا نيازمند انرژي و موتور راهبر است كه دل ملت‌ها و ملت ايران اين انرژي و موتور محرك است.
وي با بيان اينكه حركت ملت ايران نقطه عطفي در تاريخ بشر بوده است، اظهار داشت: اين حركت تاريخ بشر را به سمت تعالي و پيروزي پيش خواهد برود و به اصلاح و تغيير وضع جهان منجر خواهد شد.
رئيس جمهور حضور ميليوني ملت ايران در راهپيمايي 22 بهمن را باعث به وجود آمدن انرژي عظيمي در نزد جهانيان عنوان كرد و گفت: امروز ملت ايران پيشگام است و بسياري از ملت‌ها از موفقيت ملت ايران خوشحال مي‌شوند.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.