تاريخ : | | نویسنده : moch-wristwatch
 فارس: 14متهم پرونده پارتي شبانه كه در آن يك دختر جوان سقوط و فوت كرده بود، صبح امروز در آخرين جلسه بازجويي از خود دفاع كردند.   شامگاه پنجشنبه 25 مرداد سال‌ گذشته مأموران كلانتري 101 تجريش از برگزاري يك پارتي شبانه در يكي از خانه‌هاي داخل يك برج در الهيه با خبر شدند.
مأموران با حضور در محل برگزاري اين برنامه متوجه شدند 2 مرد جوان با معرفي كردن خود به عنوان مأموران مبارزه با مفاسد اخلاقي اقدام به ورود به اين خانه كرده‌اند و در حال تخليه مشروبات الكي از خانه هستند تا اعضاي شركت كننده فرصت منهدم كردن آن را پيدا نكنند.
اصغرزاده، بازپرس شعبه دوم دادسراي امور جنايي تهران درباره اين پرونده افزود: مأموران نيروي انتظامي به دليل نداشتن حكم قضايي از ورود به خانه خودداري كردند و تنها نظاره‌گر اعمال و رفتار اين دو مدعي بودند.
وي ادامه داد: ماجرا به همين شكل ادامه داشته است تا اينكه در همين لحظه مأموران صداي جيغ و فرياد يكي از دختران شركت كننده در اين پارتي را شنيده و متعاقب آن از سقوط اين فرد به داخل حياط با خبر شدند.
وي گفت: با حضور در صحنه و‌ بررسي‌ها دريافتم اعضاي شركت كننده در پارتي مدعي‌ هستند كه يكي از افراد مأمورنما پس از سقوط دختر جوان از اتاق محل سقوط بيرون آمده است.
وي ادامه داد: با صدور حكم قضايي 2 مرد مأمورنما دستگير شدند ‌و افراد شركت كننده در اين بزم شبانه نيز دستگير شدند و تحقيقات ابتدايي از اين افراد آغاز شد.
وي افزود: با به دست آمدن آثار و نشاني‌هاي موجود در محل حادثه مشخص شد اين خانه محل و پاتوقي براي جوانان متعددي بوده كه با حضور در اين محل به اميال شيطاني خود مي‌رسيده‌اند.
بازپرس شعبه دوم دادسراي امور جنايي تهران گفت: 2 مرد مأمورنما به اتهام ورود غيرقانوني و همچنين جعل عنوان بازداشت شدند و تحقيقات از آن‌ها آغاز شد.
وي ادامه داد: تحقيقات ادامه يافت تا اينكه مشخص شد برخي از دختران حاضر در اين مهماني مدعي‌ هستند. مريم دختر جوان سقوط كرده در ابتداي حضور اين 2 مرد مأمورنما پيشنهاد پريدن از داخل پنجره به درون حياط را داده‌ است اما اين افراد وي را به دليل ارتفاع زياد از اين اقدام منصرف كرده‌اند.
وي افزود: يكي از 2 مرد مأمورنما بنا بر اظهارات همه‌ افراد شركت كننده در مهماني داخل سالن اصلي و در حين تفتيش بدني افراد بوده و فرد ديگر داخل اتاق بوده است در صورتي كه خود اين فرد مدعي است، داخل آشپزخانه بوده‌ است.
اصغرزاده گفت: ادعاي اين فرد مبني بر حضور در آشپزخانه نمي‌توانست كذب باشد زيرا اتاق و آشپزخانه در كنار هم و در يك راهرو پشت سالن اصلي است كه حاضران داخل سالن نمي‌توانند آن را ببينند.
وي ادامه داد: ابهامات زيادي در اين پرونده وجود داشت اما نكته قابل تأمل اين بود كه بررسي از دوستان و اعضاي شركت كننده در پارتي نشان داد مقتوله آدم جسوري بوده به حدي كه تا كنون ده‌ها بار بر اثر درگيري با مأموران نيروي انتظامي دستگير شده است.
بررسي از افسر كلانتري حاضر در صحنه نيز نشان داد اين فرد مدعي‌ شد فردي از مسئولان ناجا در پشت بي‌سيم هويت 2 مأمورنما را تأييد كرده و از مأموران خواسته ‌است تا با اين افراد كاري نداشته باشند.
افسر نيروي انتظامي مورد نظر شناسايي شد و با حضور در دادسراي امور جنايي مدعي شد صرفاً مخبر بودن 2 مأمورنما را تأييد كرده و به هيچ‌ عنوان به مأموران در خصوص اعمال انجام شده از سوي اين افراد سخني به ميان نياورده است.
اظهارات اين فرد از سوي بازپرس جنايي پذيرفته شد اما براي مشخص شدن ابهامات باقيمانده در پرونده چندين دستور ديگر صادر شد تا مشخص شود اظهارات اين درجه دار صحت دارد يا خير.
وي افزود: بار ديگر جسور بودن مقتوله به يادمان آمد. به گونه‌اي كه مشخص شد وي حتي يك بار با فردي كه به او در فرودگاه مهر آباد در خصوص حجابش تذكر داده است درگير شده و وي را مورد ضرب و شتم قرار داده است.
بازپرس شعبه دوم دادسراي امور جنايي تهران گفت: بررسي نتايج اوليه تحقيقات فرضيه به قتل رسيدن اين فرد را دور از ذهن كرد و بيشتر فرضيه پريدن و سقوط در حال بررسي بود تا اينكه سرانجام اين فرضيه قطعي شد و به قتل رسيدن اين فرد منتفي شد.
وي ادامه داد: صبح امروز در آخرين جلسه بررسي اظهارات متهمان پرونده 5 زن جوان حاضر در مهماني به همراه 7 پسر كه دوستان اين افراد بودند به همراه 2 متهم مأمورنما از خود دفاع كردند.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.