بروشوري تحت عنوان "از دروغ‌نمايي تا براندازي" که در خصوص نحوه وقوع انقلاب‌هاي مخملي است روز دوشنبه در بين تجمع‌کنندگان در ميدان ولي‌عصر توزيع شد.   

به گزارش خبرنگار سياسي ايرنا، در اين بروشور عکس‌هايي ازطراحان آشوب‌هاي اخير و نيز برخي از چهره‌هاي مخالف نظام از جمله برخي مجرمان سابقه‌دار، اعضاي گروهک نهضت آزادي و کميته موسوم به ايکس ديده مي‌شود.
اين بروشور که از سوي جمعي از دانشجويان دانشگاه تهران تهيه شده، در آن سير وقوع انقلاب‌هاي مخملي و نحوه پيروزي آن در کشورهايي چون گرجستان، اوکراين و قرقيزستان به نگارش درآمده است.
نويسندگان اين بروشور همچنين با اشاره به فرجام انقلاب‌هاي مخملي در ايران به سابقه اقدامات دشمنان در اين خصوص در سال 78 و حادثه کوي دانشگاه اشاره کرده‌اند و به تبيين طراحي و اجراي پروژه جديد انقلاب مخملي در عرصه انتخابات پرداخته‌اند.
بر اساس اين بروشور وقوع انقلاب مخملي در ايران از حادثه کوي دانشگاه در سال 78 آغاز و سپس با القاي انسداد سياسي و نافرماني مدني در سال 79 در کنفرانس برلين پيگيري شده است.
نويسندگان اين بروشور با اشاره به انتخابات مجلس هفتم، اقدامات تعدادي نماينده دوم‌خردادي در آن دوره از جمله استعفاي دسته جمعي نمايندگان رد صلاحيت شده و برخي مديران دولتي را در راستاي اين نوع انقلاب‌ها در ايران ارزيابي کرده‌اند.
در پايان اين بروشور از مردم خواسته شده است که نسبت به اين گونه تحرکات آشنايي کامل داشته باشند و آن را شناسايي و اين گروه‌ها و گردانندگان پروژه‌هاي آن را شناسايي کنند.

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.