عضوکمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت، باید جلوی فضا سازی آمریکا علیه ایران گرفته شود، عملکرد وزارت خارجه در این مدت خوب بوده و پیگیری از طریق سفارت سویس که حافظ منافع آمریکا می باشد اقدام مناسبی است.

محمد کرمی، درگفتگو با خبرنگار همراهان نیوز افزود : اولین باری نیست که آمریکا فضاسازی و اتهام به ایران وارد  می کند ، در مجموع مواضع کلی نظام  روشن است یعنی مخالفت با فضاسازی علیه ایران اسلامی از طریق  اعلام رسمی حوزه دیپلماسی بحثی که اخیرا در جامعه بین لمللی مطرح شد و هم شکایت از دولت آمریکا صورت بگیرد به واسطه دروغ پراکنی علیه جمهوری اسلامی ایران.

وی تصریح کرد : دیپلماسی ایران باید در این زمینه مهم کاملا آگاه و فعال باشد وهم به مراجع گوناگون مرتبط که در جهان وجود دارد شکایت و درخواست جبران را داشته باشد  و همین طور علیه دولت آمریکا به طور رسمی شکایت بشودونیز بوسیله نمایندگان جمهوری اسلامی در سراسر کشور علیه این فضا سازی فعالیت جدی صورت بگیرد و اگر این عملیات صورت بگیرد بهتر و موثر است.

کرمی گفت : باید جلوی فضا سازی علیه ایران گرفته شود عملکرد وزارت خارجه در این مدت خوب بوده و پیگیری از طریق سفارت سویس که حافظ منافع آمریکا است و همین طور پاسخ از طریق سخنگو وزارت امور خارجه داده شده ، آنچه که از طریق مراجع جهانی هم در حال پیگیری است باید جدی  صورت بگیرد.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.